چگونگی انتقال عکس , فیلم و ویدیو به آیفون , آیپاد و آی پد
زمان کنونی: 1393/06/07, 04:29 ب.ظ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: BRAVE-BOY
آخرین ارسال: saied30000
پاسخ: 16
بازدید: 32330
محبوب کنید:

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نویسنده پیام
رضا امیدی
کاربر سایت
وضعیت : One Small Gold Star آفلاین
مدال های : BRAVE-BOY        
اعتبار: 56
سپاس کرده: 386
سپاس شده: 794 بار در 423 موضوع
ارسال: #1
سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز
در این تاپیک برای کاربران مبتدی آموزش انتقال عکس , فیلم و موزیک در آیفون , آیپاد و آی پد داده خواهد شد
البته ذکر این نکته لازم است که بخشی از این آموزش مربوط به ios4 میباشد که هنوز برای آی پد منتشر نشده و کمتر از یک ماه دیگر شاهد آن خواهیم بود

آموزش انتقال عکس
  • اگر شما کاربر ویندوز باشید
در این حالت باید یک فولدر خاص مثلا به نام photo بر روی کامپیوتر خود بسازید . فولدر photo مرجع تمامی بخش های عکس های ما خواهد بود . از این به بعد تمامی آلبوم های عکس خود را در این فولدر کپی می کنیم
به طور مثال آلبوم عکس های اتومبیل به نام فولدر Car و یا جشن نوروز به نام فولدر Noroz را می خواهیم به آیفون منتفل کنیم برای اینکار فولدر های Car و Noroz را درون فولدر مرجع یعنی همان photo کپی می کنیم

[تصویر:  30f6bcbb982e7cd29d317a9a9cf7a4be.png]

بعد از اینکار آیفون رو به آیتونز متصل کرده و وقتی آیفون توسط آیتونز شناسایی شد برای روی بخش iphone در آیتونز کلیک می کنیم ( مرحله ۱ در عکس ) . سپس از تب های بالا روی Photo کلیک می کنیم ( مرحله ۲ در عکس )
سپس همانند مرحله ۳ بر تب کرکره ای جلوی Sync photos from کلیک کرده و بر روی Choice folder کلیک کرده و سپس همان فولدر مرجع که photo نام نهادیم رو انتخاب می کنیم ( وارد photo نمی شویم و فقط آنرا Select می کنیم ) و بعد در پایین Sync photos from گزینه Select Folder را تیک می زنیم که بتوانیم بصورت سفارشی هر آلبوم عکسی که می خواهیم را انتخاب کنیم . بعد از اینکار همانند مرحله ۴ لیستی از آلبوم های موجود در این فولدر مرجع نشان داده می شود که برای انتخاب تیک آنها ها زده و سپس بر روی sync کلیک کرده تا عکس ها به آیفون منتقل شوند
نکته : از این به بعد اگر می خواهید عکسی به یکی از این آلبوم ها اضافه کنید کافیست عکس رو در فولدر مرجع در آلوم خود کپی کنید و وقتی که آیفون را به آیتونز متصل می کنید خود به خود عملیات انتقال صورت می گیرد . برای حذف عکس نیز اینچنین است
ولی اگر آلبوم جدید به فولدر مرجع اضافه کنید باید تیک آنرا در بخش آلبوم ها بزنید

[تصویر:  wol_error.gif]برای مشاهده اندازه واقعی تصویر اینجا را کلیک کنید...[تصویر:  1f7042e6f2693a75b6761809f1e69d98.png]
  • اگر شما کاربر مک باشید
در اینصورت امکانات بیشتر و بهتری در اختیار شما است . شما از دو روش می توانید عکس رو منتقل کنید
روش اول که همان روش گفته شده برای ویندوزی ها هست که کار ساده و بدون دردسر انجام می شود
ولی روش دوم که البته کمی وقت گیر تر ولی بسیار بسیار کار آمد تر است

فرضیات : شما در مک برنامه iphoto رو دارید و نحوه استفاده از اون رو تا حدی که بتوانید در iphoto آلبوم بسازید و از قابلیت های Events , Faces و Places بتوانید در آلبوم های عکستون استفاده کنید بلد هستید

[تصویر:  a7a64eeb0400171f1e2ecbc1028b9dce.png]

خوب مثل روش قبل وارد آیتونز می شویم و بر روی بخش آیفون کلیک می کنیم و از تب های بالا روی photo زده
سپس از منوی کرکره ای Sync Photos From گزینه iphoto را انتخاب کرده

[تصویر:  3a0b88f7d255c02a437a6791342c8e46.png]

سپس مثل عکس زیر عمل می کنیم
تیک Select Albums رو زده و از لیست باز شده آلبوم هایی که می خواهید رو می توانید انتخاب کنید

[تصویر:  wol_error.gif]برای مشاهده اندازه واقعی تصویر اینجا را کلیک کنید...[تصویر:  c2dd699638e0c0c74d480d5d1598f972.png]

اگر گزینه Faces رو در iphoto اکتیو کرده باشید در زیر لیست ها نیز لیستی از اشخاص موجود در Faces شما نیز به نمایش در می آید

می توانید هر کدام را که خواستید فعال کنید

[تصویر:  8da709bdbe33a76db5d378c5e602aed7.png]

سپس sync کنید

پس از sync قابلیت Faces رو به شکل زیر می بینید

[تصویر:  photos-faces-20100607.jpg]

و Places
در این قابلیت که اگر در iphoto فعال کرده باشید نشان می دهد که آلبوم های شما در کجای گیتی گرفته شده است
مثلا در Places من نشان می دهد که در تمامی آلبوم , ۱۷۰ عکس در شیراز گرفته شده است

[تصویر:  28b9ec7d6f0884d1a950fb79cf6c96f5.png]

انتقال ویدیو

برای انتقال ویدیو به آیفون یا آی پد اول باید فرمت فیلم رو به استاندارد آیتونز تبدیل کنید که mp4 است
سپس فیلم مربوطه را به بخش Movie در آیتونز دراگ کنید

[تصویر:  ca505f467ec8a0dca3eafb1bb639b578.png]

سپس وارد بخش آیفون شده و از تب های بالا روی Movies کلیک کرده و سپس لیستی از ویدیو های کپی شده شما می اید آنها را تیک بزنید و سپس Sync کنید

[تصویر:  wol_error.gif]برای مشاهده اندازه واقعی تصویر اینجا را کلیک کنید...[تصویر:  adb57e5e7ceae79ee8d493f6f1a56e59.png]

انتقال موزیک

آیتونز رو باز کرده سپس از بر روی مثبت پایین آیتونز سمت چپ کلیک کرده تا بتوان یک Playlist درست کرد

[تصویر:  084ef6bf7b7cf96aaab00413eb4086f0.png]

سپس می توانید در playlist باز شده هر آهنگی رو دراگ کنید

سپس به بخش آیفون رفته و از تب های بالا روی Music کلیک کرده

و بعد روی Select Playlist زده که بتوان playlist های انتخابی را سفارشی کرد

سپس از بخش پایین تر playlist هایی که می خواهید منتقل شوند را تیک زده و سپس Sync کنید

[تصویر:  wol_error.gif]برای مشاهده اندازه واقعی تصویر اینجا را کلیک کنید...[تصویر:  f970b4646174833e63d8bdec6e2041c7.png]

پیروز باشید

ارزش:30000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

امضای BRAVE-BOY
تمام لحظه های دنیا واسه زمانیه که اصلا انتظارشو نداری...
و هیچ لذتی بالاتر از دوست داشتن نیست...
پس حالا که انتظارشو نداری دوست دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1390/09/13 08:55 ب.ظ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از BRAVE-BOY سپاسگزاری کرده اند.
jefreng (1392-07-30 11:15), esi_gsm (1392-08-26 22:05), Darya-Gsm (1392-07-29 22:41), AZIMA13 (1390-11-10 18:53), Aram0630 (1390-10-08 16:05)

کاربر سایت
کاربر سایت
وضعیت : آفلاین
مدال های : hamid1355
اعتبار: 0
سپاس کرده: 1
سپاس شده: 9 بار در 6 موضوع
ارسال: #2
RE: چگونگی انتقال عکس , فیلم و ویدیو به آیفون , آیپاد و آی پد
سلام دوستان
من وقتی با آیتونر وصل آیفون میشم تا فیلم و موزیک بریزم و سنکرون کنم پیغام میده شما فقط با یک نوع دیگه آیتونر وصل شدید قبلا و در صورت سنکرون اطلاعاتتان پاک میشه چجوری مشکلمو حل کنم آیا همه برنامه های آیفون پاک میشه و یا موزیک و فیلمها؟
1390/10/07 09:02 ب.ظ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از hamid1355 سپاسگزاری کرده است.
AZIMA13 (1390-11-10 18:53)

رضا امیدی
کاربر سایت
ارسال: #3
شما برای اینکه به توانید از آیتونز به درستی استفاده کنید ابتدا باید آموزش های هر قسمت را به درستی یاد گرفته و بعد از آن
کار های خود را انجام دهید . . .

دوست عزیز شاید با این اموزش مشکلتان حل شود!!!

در این تاپیک قصد آموزش دادن کار با آیتونز را داریم . . .

آموزش نصب بازی و نرم افزار :

1 - ابتدا گوشی خود را توسط کابل به کامپیوتر خود وصل کنید تا آیتونز گوشی را شناسایی کند . . .

2 - بعد از شناسایی گوشی توسط آیتونز آیکون گوشی ایفون در منوی سمت چپ آیکون آن اضافه شده است

[تصویر:  0998f018b5074d6aa122.jpg]

3 - در منوی سمت چپ بروی گزینه ی Apps کلیک کرده و . . .

[تصویر:  a21.jpg]

4 - و بازی یا نرم افزار دلخواه خود که در دسکتاپ خود موجود می باشد دو بار کلیک کنید تا ظاهر شود . . .

[تصویر:  a31.jpg]

5 - بعد از اینکار بروی آیکون گوشی خود که درسمت چپ قرار دارد کلیک کنید ( توجه داشته باشید که در منوی سمت بالا در
قسمت Apps باشید ) با تصویر زیر مواجه می شوید که آیکون بازی در آن جا قرار گرفته است . . .

[تصویر:  a41.jpg]

6 - در این قسمت بروی گزینه ی Sync Apps کلیک کنید . . .

[تصویر:  a51.jpg]

7 - بروی گزینه ی کنار دست نرم افزار یا بازی کلیک کنید سپس بروی تصویر دوم منو که در سمت راست است کلیک کنید
متوجه می شوید آیکون بازی یا نرم افزار در عکس وسط قرار گرفته است . . .

[تصویر:  a61.jpg]

8 - حالا در قسمت پایین صفحه بروی گزینه ی Apply کلیک کنید . . .

[تصویر:  a71.jpg]

9 - بعد از کلیک کردن بروی گزینه ی Apply در سمت بالای صفحه یک قسمت در حال پر شدن می باشد که چند لحظه
طول می کشد . . .

[تصویر:  a81.jpg]

10 - تمام شد ، حالا بروی تصویر سوم منوی گوشی کلیک کنید می بینید آیکون بازی در منو قرار دارد که نشان می دهد بازی نصب شده است . . .

[تصویر:  a91.jpg]

حالا می توانید کابل را از گوشی جدا کرده و از بازی یا نرم افزار نصب شده لذت ببرید . .
امضای BRAVE-BOY
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1390/10/07 10:02 ب.ظ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از BRAVE-BOY سپاسگزاری کرده اند.
AZIMA13 (1390-11-10 18:53), Aram0630 (1390-10-08 16:05)

کاربر سایت
کاربر سایت
ارسال: #4
خیلی ممنون از آموزشتون
ولی مشکل این است که من خودم برنامه ها رو ایفون نرختم و آیتونر من برنامه های آیفونم را نداره و در زیمانی که سنکرون هر قسمت مثل ویدئو- موزیک و اپلیکیشنها را می زنم پیغام میده که آیفون میتونه با یک آیتونر کار کنه و در صورت سنکرون و apply برنامه ها تون پاک میشه
چجوری مشکلو حل کنم؟
یک سئوال دیگه هم دارم در در زمان سنکرون و apply هر قسمت مثل ویدئو و موزیک و برنامه ها فقط همون قسمت در آیفون سنکرون وتغییر میکنه
مثلا وقتی ویدئو را از آیتونر به آیفون می ریزم و سنکرون میکنیم فقط ویدئو هامون تغییر میکنه و به برنامه هامون کاری نداره
متشکر
1390/10/08 09:59 ب.ظ

کاربر سایت
کاربر سایت
ارسال: #5
با سلام

من مشکلمو توضیح میدم تا انشا الله حل بشه اول چند تا نکته:

من تمام نرم افزارها آیفون را فروشنده روی مو بایلم ریخته و خودم رو آیتوننز ندارم در واقع لایبری من خالی از برنامه است

ویدئو و موزیکی هم روی آیفون ندارم

حالا میخوام هم ویدئو و هم موزیک و هم یک برنامه دیگه اضافه کنم مراحلی که انجام دادم را توضیح میدم

- برای ریختن ویدئو:

ویدئو مورد نظر خود را در قسمت ویدئو آیفون آیتونز درگ کردم
- سنکرون را تیک زدم

در قسمت پایین صفحه آیتونز
سینک را
زدم و پیغامی به شرح ذیل داد

The iPhone " iPhone" is Synced with another iTunes Library . Do you Want to erase This iPhone and Sync with this iTunes Library?

و زیر پیغام دو انتخاب زیر را داده بود که من کنسل را زدم

Erase and Sync cancel

برای ریختن موزیک هم عین مراحل ویدئو انجام دادن و پیغامی مانند فوق داد-----

برای اضافه کردن (برنامه) هم بعد از تیک زدن سنکرون پیغام زیر داده شده ضمنا همون جور که گفتم

لایبری آیتونز من خالی از برنامه های موجود در آیفون است و برنامه ها را فروشنده ریخته و من برنامه ها را ندارم

Are you sure you want to sync apps? All existing apps and their data on the iPhone
" iPhone" will be replaced with apps from this iTunes library?
Sync Apps cancel
- برای ریختن عکس مشکلی نداشتم و طبق آموزش شما انجام دادم و عکس را اضافه و حذف کردم-----
1390/10/09 11:39 ق.ظ
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از hamid1355 سپاسگزاری کرده اند.
BRAVE-BOY (1390-10-09 18:35), AZIMA13 (1390-11-10 18:53)

رضا امیدی
کاربر سایت
ارسال: #6
(1390/10/09 11:39 ق.ظ)hamid1355 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

من مشکلمو توضیح میدم تا انشا الله حل بشه اول چند تا نکته:

من تمام نرم افزارها آیفون را فروشنده روی مو بایلم ریخته و خودم رو آیتوننز ندارم در واقع لایبری من خالی از برنامه است

ویدئو و موزیکی هم روی آیفون ندارم

حالا میخوام هم ویدئو و هم موزیک و هم یک برنامه دیگه اضافه کنم مراحلی که انجام دادم را توضیح میدم

- برای ریختن ویدئو:

ویدئو مورد نظر خود را در قسمت ویدئو آیفون آیتونز درگ کردم
- سنکرون را تیک زدم

در قسمت پایین صفحه آیتونز
سینک را
زدم و پیغامی به شرح ذیل داد

The iPhone " iPhone" is Synced with another iTunes Library . Do you Want to erase This iPhone and Sync with this iTunes Library?

Erase and Sync cancel

برای ریختن موزیک هم عین مراحل ویدئو انجام دادن و پیغامی مانند فوق داد-----

برای اضافه کردن (برنامه) هم بعد از تیک زدن سنکرون پیغام زیر داده شده ضمنا همون جور که گفتم

لایبری آیتونز من خالی از برنامه های موجود در آیفون است و برنامه ها را فروشنده ریخته و من برنامه ها را ندارم

Are you sure you want to sync apps? All existing apps and their data on the iPhone
" iPhone" will be replaced with apps from this iTunes library?
Sync Apps cancel
- برای ریختن عکس مشکلی نداشتم و طبق آموزش شما انجام دادم و عکس را اضافه و حذف کردم-----

با سلام
دوست عزیز باید گوشیتو همگام سازی کنی.شاید lمثل مموری بدسکتور شده باشه 16

پیغامی که به شما میده اینه:

آی فون "آی فون" با یکی دیگر از کتابخانه iTunes همگام سازی شده است. آیا شما می خواهید برای پاک کردن این آی فون و همگام سازی با این کتابخانه iTunes؟

که شما لغو را میزنید...

و ویدیو شما جابه جا نمیشود

پس باید از برنامه هات کپی و بکاپ بگیری یا دوباره بعد از ریختن ویدیو و موزیک روی ان باز برنامه ها رو از فروشنده بگیره مشکل از برنامه ها و گوشی میباشد که این پیغام رو میدهد..

و اما در مورد موزیک ها

باز مثل ویدیو این پیغام رو میدهد:

آیا شما مطمئن هستید که می خواهید برای همگام واژهنامه؟ همه برنامه های موجود و اطلاعات خود را بر روی آی فون
"آی فون" را با برنامه های از این کتابخانه iTunes جایگزین خواهد شد؟

خب باید قبول کنی ممکن است همه برنامه ها حذف گردد بالاخره باید امتحان کرد

پیشنهاد میکنم همین کارو هم انجام بدی برنامه ها رو باز میشه از فروشنده گرفت البته تو سایت هم است اگر میخواهید مقرون به صرفه باشد امتحان کن جوابشو بهم بده همگام سازی کن

امیدوارم کهمثل اموزش بالا همانند عکس ها جواب بگیری.

روز خوش.
امضای BRAVE-BOY

1390/10/09 01:08 ب.ظ
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از BRAVE-BOY سپاسگزاری کرده است.

کاربر سایت
کاربر سایت
ارسال: #7
خیلی ممون از راهنمائی شما
امتحان میکنم
راستی ایا می توان برنامه ها را از ایفون به کامپیوتر منتقل کرد؟
چجور می تونم از برنامه های آیفون کپی کنم و بکاپ بگیرم؟
متشکر
1390/10/09 03:27 ب.ظ
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از hamid1355 سپاسگزاری کرده اند.
سولماز81 (1392-07-30 16:03), AZIMA13 (1390-11-10 18:53)

رضا امیدی
کاربر سایت
ارسال: #8
اموزش Backup گرفتن از همه چیز دستگاه با iTunes

با این روش از همه چیز دستگاه شما Backup گرفته می شه:
نکته:قبل از رستور کردن باید به این طریق از گوشی Backup بگیرید و بعد رستور کنید.
1-ایتونز را باز کنید
[تصویر:  attachment.php?attachmentid=433524&a...1283603422]
دستگاه خود را به مک یا ویندوز خود وصل کنید

2-مانند شکل زیر دگمه Backup را را بزنید.

[تصویر:  attachment.php?attachmentid=636242&a...1318769051]
3-وقتی کار تمام شد دیگه از تمام اطلاعات دستگاه شما Backup گرفته

4-برای برگداندن Back up گزینه ی پایین Backup مانند شکل بالا رابزنید یعنی:Restore from Backup

برای اطمینان از back up گرفتن وارد سربرگ perfomance برنامه ایتونز بشید .سربرگ Device اونجا باید اطلاعات back up شما باشه:

[تصویر:  attachment.php?attachmentid=636243&a...1318769229]
خود برنامه ایتونز هم از اطلاعات شما یک بک آب کامل می گیره که شامل:
دفترچه تلفن
لیست تماس ها
محل قرار گرفتن ایکون ها
نور صفحه و ایکون برنامه ها
تنظیمات ایمیل و شهر های وارد شده در برنامه اب و هوا یا سهام
از save های تمام برنامه های نصب شده از جمله ذخیره ی بازی ها
پسوردها
و........
و هر کاری که روی دستکاه انجام دادی

نکته:حتما وقتی برنامه آیتونز خودتون رو آپدیت می کنید یک بار دیگه از اطلاعات Back UP بگیرید چون بعضی موقع ها به مشکل می خورید.

در ضمن تمام Back up ها در ادرس های زیر ذخیره می شوند
ویندوز:
Users\[username]\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\
ویندوز xp:
Documents and Settings\[username]\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup\
مک:
/Users/[username]/Library/Application Support/MobileSync/Backup/

موفق باشید8

اموزش Backup گرفتن از contacts در Gmail
خیلی از افراد برای Restore کردن یه مشکل دارن اونم از بین رفتن contacts ها است که یکی از راه ها گرفتن back up با ایتونز هست امابعضی وقت ها به دلیلی نمیشه دیگه اون back up را برگرداند مثل پاک شدن ویندوز و......

حالا من یه راه راحت به شما میگم که تنها یه اکانت Gmail میخواد همین(اکانت یاهو هم مشکلی نداره)
دستگاه رو را به ایتونز وصل کنید وارد دستگاه بشید شده سربرگ Info را انتخاب کنید از داخل ان ما با contacts کار داریم تیک اون را بزنید و google contacts انتخاب کنید گزینه ها را پر کنید و ID و پسورد هم وارد کنید تا contacts به Gmail بره.
مانند شکل زیر به ترتیب شماره ها.

[تصویر:  wol_error.gif]برای نمایش تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید. سایز اصلی تصویر800در351 میباشد[تصویر:  attachment.php?attachmentid=636241&a...1318768711]
از مزیت این کار اینه که همیشه contacts شما در Gmail باقی میماند و همیشه در دسترس هست
امضای BRAVE-BOY

1390/10/09 06:35 ب.ظ
hamid1355 (1390-10-09 19:01), AZIMA13 (1390-11-10 18:53)

کاربر سایت
کاربر سایت
ارسال: #9
خیلی ممنون از راهنمائیت
راستی غیر از آیتونر برنامه دیگه است تا Application آیفون را به کامپیوتر منتقل کنیم؟
1390/10/09 07:02 ب.ظ

رضا امیدی
کاربر سایت
ارسال: #10
سلام دوست عزیز 8
ببین از این اموزش میتونید استفاده کنید برای انقال ویدیو های خود...

تقریبا همه افرادی که به نوعی با وسایل کامپیوتری سروکار دارند نام محصولات apple را شنیده اند . محصولاتی که بخاطر ویژگی ها متفاوتشان با دیگران متمایز شدند .. مثلا محصول Ipod از شرکت apple یک پلیر تمام عیار برای شماست که مدل touch ان قابلیت بازی کردن را به صورت لمسی و پخش ویدیو و وصل شدن به اینترنت را به صورت بیسیم در اختیار شما میگزارد …
اما همه این ویژگی ها نیاز به رابطی با کامپیوتر دارد که شرکت apple به این منظور نرم افزار itunes را تهیه کرده

این نرم افزار نه تنها برای انتقال فایل بین دستگاه ساخت شرکت apple شما مناسب است بلکه برای استفاده های عادی نیز مناسب بوده و دارای محیطی کامل و جذاب میباشد و امکانات خوبی را در اختیار کاربر قرار میدهد .

از منوی File میتوانید playlist دلخواه خود را ایجاد کنید و به گرداوری موزیک های دلخواه خود در ان بپردازید و یا موزیک های خود را در library گرداوری کنید … در این قسمت یعنی library امکانات بسیار لازمی وجود دارد مثلا این برنامه قادر است تنها با یک کلیک کاور البوم دلخواه شمارا از شبکه اینترنت پیدا کند و در ان قرار دهد یا میتوانید به صورت اشتراکی مشخصات چندین اهنگ را باهم عوض کنید یا به انها امتیاز دهید و….
چگونه موزیک های خودرا در پلیر خود بریزیم؟

پس از اینکه playlist خودرا ایجاد کردید در library خود موزیک ها به لیست اضافه کنید و سپس پس از اتصال دستگاه خود به کامپیوتر انرا Sync کنید
[تصویر:  itune11.jpg]
در قسمت movies نیز شما میتوانید ویدیو های خود را در library مخصوص خودش قرار دهید و به دستگاه خود انتقال دهید
[تصویر:  itunes2.jpg]
در قسمت Tv show سریال ها و برنامه های دانلود شده از itunes را میتوانید قرار دهید که البته دارای هزینه بوده همانند موزیک ها و بازی هایی که از شبکه itunes دانلود میشوند
در قسمت podcast نیز میتوانید پادکست های دانلود شده از itunes را مشاهده کنید

اگر دستگاه ساخت apple شما iphone یا ipod touch میباشد پس امکان بازی در ان را نیز دارید در قسمت application بازی ها و برنامه های کاربردی دانلود شده و یا بازی های موجود در هارد خود را اضافه میکنید و سپس با اتصال دستگاه به کامپیوتر و sync ان میتوانید در ipod انرا اجرا کنید
[تصویر:  itunes3.jpg]

قسمت جالب دیگر itunes قسمت رادیو ان است که میتوانید بر طبق سبک دلخواه خود لیستی را دریافت و پس از انتخاب ان به ان گوش بدهید که مجوعه ای از شبکه های رادیویی میباشد
پس از معرفی قسمت library به سراغ قسمت Store در برنامه itunes میرویم :
در قسمت Store دو قسمت وجود دارد

Itune Store: که با کلیک روی این قسمت به صفحه itunes میروید که در ان امکانات زیادی مثل خرید موزیک یا موزیک ویدیو یا سریال های تلویزیون و….. وجود دارد که البته قسمت های مجانی نیز وجود دارد مثل بازی های مجانی یا موزیک های مجانی که میتوانید به صورت رایگان دانلود و به دستگاه خود انتقال بدهید
[تصویر:  itunes4.jpg]
Download:در این قسمت دانلود های در حال اجرا و نیمه کاره را میتوانید مشاهده کنید

در قسمت playlists تقریبا دسته بندی های برروی موزیک های شما قرار گرفته مانند اخرین موزیک هایی که گوش کردید یا بیشترین ترکی که پخش کردید و…..

اما برای همه کارهای بالا نیاز به ساخت اکانت در itunes دارید که مراحل زیر توضیح ساخت اکانت در itunes را میدهد :
۱:روی itunes Store کلیک کنید
۲:از پایین صفحه hong kong را انتخاب کنید
۳:از قسمت بازی های free یک بازی را انتخاب و Get app را نتخاب کنید
۴:سپس creat new account را انتخاب کنید
۵:چک باکس را تیک زده و Continue را انتخاب کنید

۶: در قسمت اول ایمیل خود را بنویسید و دو قسمت بعدبا عنوان Password و Verify را باید پسورد دلخواه خود را بزنید و در دو قسمت اخر باید یه سوال طرح کنید و جواب ان را هم بدهید
۷:در قسمت پرداخت None را انتخاب کنید
۸:در کادر شماره کارت نیازی به وارد کردن عدد نیست
۹:اگر مراحل را درست پیش رفته باشید ایمیل فعال سازی به شما ارسال میشود
۱۰:پس از فعال سازی از منوی store گزینه authorize را نتخاب و نام کاربری و پسورد خودرا وارد کنید
نکته:توجه کنید هر اکانت برای ۵ کامپیوتر بیشتر نمیتواند استفاده بشود و مختص وسیله شماست
امضای BRAVE-BOY

1390/10/09 07:18 ب.ظ
Darya-Gsm (1392-08-03 00:03), AZIMA13 (1390-10-10 11:58)

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش و توضیح راجع به اصطلاحات آیفون , آیپاد و آیپاد Darya-Gsm 5 273 1392/11/04 12:16 ب.ظ
آخرین ارسال: Darya-Gsm
  آموزش برنامه نویسی آیفون sefryek 0 323 1392/06/03 10:33 ق.ظ
آخرین ارسال: sefryek
  راه حل تمام صفحه از مولتی تسکینگ(Multi Tasking) در آیفون و آیپاد به کمک jLauncher AZIMA13 0 469 1391/09/30 05:11 ب.ظ
آخرین ارسال: AZIMA13
  تغییر پوسته (Themes) آیفون و آیپاد به ویندوز 8 به کمک Metro 8 AZIMA13 0 426 1391/09/30 05:11 ب.ظ
  Apple چگونه عمر باتری آیفون ، آیپد و مک‌بوک را در مسافرت طولانی کنیم؟ clever 0 452 1391/06/07 08:26 ب.ظ
آخرین ارسال: clever
  H_OT داغ:‌7 ترفند مفید برای استفاده بهتر از دوربین آیفون clever 0 471 1391/06/07 08:23 ب.ظ
آخرین ارسال: clever
  نحوه نمایش تصاویر متحرک GIF در آیفون با Giffy AZIMA13 1 1,051 1391/02/20 12:02 ق.ظ
آخرین ارسال: Comex
  تشخیص آیفون آنلاک فکتوری و لاک (unlock factory and lock) AZIMA13 13 2,745 1391/02/02 03:12 ب.ظ
  نحوه قرار دادن فیلم در لوک اسکرین و پس زمینه ایفون (یا والپیپر های زنده mohammad m 0 831 1390/12/25 04:43 ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad m
  تقویم (سالنامه) رایگان سال 1391 برای آیفون و آیپاد + عیدی کاربران اپل mohammad TAKA 2 795 1390/12/24 01:21 ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad TAKA

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان